20 let | Sychrovnet

Menu
net

20 let
s vámi

scrolujtedolů

Historie firmy

Počátek příběhu naší firmy SychrovNET se datuje do roku 2004, kdy se dva kamarádi ještě za studií rozhodli začít připojovat k internetu domácnosti ve svém rodném městě. Na sídlišti Sychrov postupně vznikaly první převěsy mezi domy, na kterých s oblibou sedávaly vlaštovky - odtud se dostaly i do loga SychrovNET. Na Vsetíně tak začala růst rozsáhlá a kvalitní internetová síť.

Brzy následovalo rozšíření působnosti i do Valašského Meziříčí a okolí. Stáli jsme u zrodu populární služby SledovaniTV v roce 2013. V roce 2016 jsme začali poskytovat služby obyvatelům Zubří, Rožnova pod Radhoštěm a přilehlých obcí, v roce 2022 pak obyvatelům Veřovic, Mořkova, Hodslavic, Hostašovic a Straníku.

Prioritou naší společnosti je zajištění kvalitních a dostupných služeb pro všechny zákazníky. Klademe důraz na spolehlivou zákaznickou podporu a servis, který vyřeší váš problém kdekoliv a kdykoliv - ať už se potýkáte s maličkostí či závažným technickým problémem. SychrovNET neustále investuje do rozvoje a vylepšování služeb a rozšiřuje své pokrytí, aby váš zážitek z internetu byl vždy perfektní.

Číst více...

Slavíme 20 let

A protože 20 let je významné jubileum, připravili jsme si pro vás nejen narozeninovou oslavu, ale i dobrodružnou soutěž.

Dobrodružná soutěž Narozeninová oslava
vyletětnahoru