Soutěž | Sychrovnet

Menu
net

Soutěž
Proleť s námi Valašsko

scrolujtedolů

Zapojte se do naší cestovatelské výzvy, prozkoumejte s námi krásy Valašska, užijte si společný čas s rodinou nebo přáteli a získejte šanci vyhrát fantastické ceny!

Co můžete vyhrát?

  • ROK INTERNETU ZDARMA v hodnotě 7 000 Kč pro 3 vylosované
  • ROK SledovaniTV ZDARMA v hodnotě 6 000 Kč pro 3 vylosované
  • GIGABITOVÝ Wi-Fi 6 ROUTER v hodnotě 1 800 Kč pro 3 vylosované

A navíc máme připravenou odměnu pro každého, kdo splní podmínky soutěže.

1. Vyzvedněte si nebo vytiskněte soutěžní kartu

Každý účastník si může soutěžní kartu buď zdarma vyzvednout na jedné z našich poboček nebo stáhnout a vytisknout. Nezapomeňte kartu podepsat svým jménem či přezdívkou. Soutěžní karta obsahuje seznam 20 míst, která stojí za to navštívit. Pro splnění podmínek soutěže a získání šance na výhru je potřeba se na všechna tato místa vydat a návštěvu zdokumentovat fotografií.

2. Naplánujte si výlet

Projděte si mapu míst, naplánujte datum a vyrazte objevovat! Místa jsou dobře dostupná. Některá z míst můžete snadno navštívit v rámci jednoho výletu.

3. Vyfoťte se v cíli se soutěžní kartou

Jakmile jste na místě, vyfoťte se s vaší soutěžní kartou tak, aby bylo z fotky jasné, kde právě jste a aby byla vidět karta s vyplněným jménem nebo přezdívkou.

4. Nahrajte fotku do formuláře

Níže na stránce je formulář pro nahrávání vašich fotografií. Při každém nahrávání pečlivě vyplňte všechny požadované údaje - vaše jméno a příjmení nebo přezdívku, e-mail a telefonní číslo. Z rozbalovací nabídky vyberte, o které místo na fotce se jedná a přiložte fotografii.

Tím jste splnili všechny podmínky pro zařazení do slosování o hodnotné výhry! Pozor - konec soutěže je 30. 9. 2024, v tento den máte poslední možnost nahrát fotografie.

5. A teď už jen počkejte, jestli se na vás ve slosování usměje štěstí

V pondělí 7. 10. 2024 proběhne slosování. Losujeme 9 výherců! Výherce oznámíme na našem webu a sociálních sítích a ozveme se jim v den vyhlášení. V případě, že se výherce o výhru nepřihlásí do týdne od vyhlášení, bude vylosován náhradník.

1. Seninka - Rozhledna Vartovna

2. Vsetín - Zámek

3. Vsetín - Planetka Vsetín, Dolní náměstí

4. Bystřička - Vodní nádrž

5. Val. Bystřice - Vyhlídková věž Búřov

6. Pržno - Rozhledna U Holáňů

7. Pržno - Pomník Jana Husa

8. Jarcová - PP Jarcovská kula

9. Valmez - Faunapark

10. Valmez - Zámek Kinských

11. Valmez - Mariánský sloup na Náměstí

12. Valmez - Helštýn (vrchol)

13. Lešná u Val. Meziříčí - Zámek

14. Hodslavice - Větrný mlýn

15. Hodslavice - Rodný dům F. Palackého

16. Zašová - Pohádkový orloj

17. Zubří - Socha zubra

18. Pustevny - Vyhlídkový altán Cyrilka

19. Rožnov - Fontána Masarykovo nám.

20. Rožnov - Jurkovičova rozhledna

Kdo se může soutěže účastnit?

Soutěž je pro všechny, kdo se chtějí zapojit a prozkoumat krásy našeho okolí. Stačí vám pohodlné boty a obuv, chuť poznávat a objevovat a přiměřená kondice. Účastnit se mohou zákazníci SychrovNET i další zájemci.

Jak mají fotky vypadat? A musím vážně být na fotce vidět?

Fotografie musí být dostatečně zřetelné a jasně ukazovat, že jste na daném místě. Na fotce také musí být viditelná vaše podepsaná soutěžní karta - se jménem nebo přezdívkou.

Musím fotku nahrávat hned po návštěvě místa?

Fotografie můžete nahrát klidně přímo z cílového místa, ale můžete je nahrávat i později, v klidu doma. Všechny fotky však musí být nahrané do 30. 9. 2024.

Jak probíhá slosování?

Všichni soutěžící, kteří splní podmínky soutěže - navštíví všech daných 20 míst v termínu soutěže a odešlou přes webový formulář fotku z navštíveného místa - budou zařazeni do závěrečného slosování, které proběhne 7. 10. 2024. Každý, kdo splní podmínky soutěže, má stejnou šanci na výhru!

K čemu je kartička, má se někde odevzdat?

Kartička slouží především k doložení vaší návštěvy na vybraném místě v rámci soutěže na fotce. Také si do ní můžete pro váš přehled zaznamenávat, která místa jste už navštívili. Kartičku nemusíte odevzdávat, slosování proběhne na základě splnění podmínek soutěže (nahrátí 20 fotek z 20 míst uvedených na soutěžní kartičce do soutěžního formuláře na stránkách pořadatele).

Soutěžní formulář pro nahrání fotografie

Tento formulář slouží k nahrávání vašich fotek. Vyplňte vaše údaje, vyberte lokalitu a nahrajte vaši fotku. Odesílejte po jedné fotce.

Přiložit fotografii

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasíte s podmínkami soutěže.

vyletětnahoru