O nás | Sychrovnet

Menu
net

O nás
JSME TU PRO VÁS JIŽ 20 LET

scrolujtedolů

Co nabízíme

Jsme SychrovNET - významný lokální poskytovatel internetu. Nabízíme optické i bezdrátové připojení k internetu firmám, organizacím a obyvatelům ve Vsetíně, Valašském Meziříčí, Rožnově pod Radhoštěm a v mnoha přilehlých obcích.

 
 

Firmám poskytujeme kromě kvalitního internetu také individuální přístup, propojení pomocí datových okruhů, VPS, zabezpečení, servery, hosting a další služby. Kompletní nabídka pro firemní partnery je zde.

 

Veřejná Wi-Fi

K naší síti se můžete připojit i na veřejných místech, v restauracích i na sportovištích.

 

 

Spoléhají na nás

logo_climax
logo_autolukas
logo_jalovec
logo_inpraise
logo_termolux
logo_klemant
logo_mav
logo_tm_stav
logo_hscomputers
logo_vhk
logo_active_colour
logo_kotrla
logo_vsetinska_sportovni
logo_tes
logo_neveon
logo_sates_morava
logo_irisa
logo_sledovaniTV
logo_koh-i-noor
logo_vapol

 

Historie firmy

Příběh naší firmy začíná v roce 2004, kdy byla založena s cílem poskytovat kvalitní internetové připojení pro domácnosti a firmy ve Vsetíně. Vybudovali jsme rozsáhlou optickou síť a rozšířili své působení i do Valašského Meziříčí. Stáli jsme u zrodu populární služby SledovaniTV.

V roce 2016 jsme začali poskytovat naše služby obyvatelům Rožnova pod Radhoštěm a přilehlých obcí. V roce 2022 jsme převzali síť poskytovatele network24 a rozšířili tak pokrytí do obcí Veřovice, Mořkov, Hodslavice, Hostašovice a Straník.

Naší prioritou je poskytování kvalitních a dostupných služeb pro všechny naše stávající i budoucí zákazníky. Klademe důraz na spolehlivou zákaznickou podporu a servis, který vyřeší váš problém kdekoliv a kdykoliv. Naše služby neustále zlepšujeme a rozšiřujeme pokrytí naší sítí.

vyletětnahoru